Motivačný koučing  / konzultácie  Malacky a Bratislava - Dúbravka

Srdečne vás tu vítam!

Vítam vás na mojej stránke!

Volám sa Monika Pišteláková. Som osobný kouč a poradca a na tejto stránke motivujem a sprevádzam ľudí, ktorí sa rozhodli mať spokojný život a odstrániť z neho všetko, čo by to mohlo blokovať.

Ponúkam vám svoje články,  v ktorých si nájdete odpovede možno práve na ten váš problém, alebo pri ktorých vám v hlave „zasvieti“ nová inšpirácia, ktorou si môžete svoj život vylepšiť.

Pre tých, ktorí už sú rozhodnutí zbaviť sa svojich problémov a začať si meniť život ponúkam pomoc formou osobných konzultácií.

Pre tých, ktorí  nevedia, kde a ako začať, ponúkam na zorientovanie viacero možností, pri ktorých v skratke, ale konkrétne spolu preberieme váš problém a zistíme, ako môžete v jeho riešení ďalej pokračovať.

Želám príjemne strávené chvíle na tejto stránke a poteší ma každá vaša radosť pri jej sledovaní.

Monika Pišteláková
Jej vášňou je pomáhať ľudom nájsť ich stratenú hodnotu a dôveru vo vlastné schopnosti, a tým ich zbaviť všetkých vzťahových, spoločenských a ďalších závislostí v ich živote. Je osobný kouč a terapeutka, spokojná matka 3 detí, kreatívny človek a slobodná bytosť v jednom. Sprevádza ľudí, ktorí sa rozhodli nájsť samých seba a chcú sa mať úprimne radi. Tých, ktorí sú odhodlaní si svoj život nechať ovládať len svojimi skutočnými pocitmi a želaniami, a tým vytvárať okolo seba láskyplné vzťahy. Viac sa dozviete na >>

Žiaden nový článok vám neunikne!  Zanechajte mi svoj e-mail a budete  informovaný o novinkách na tomto blogu

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete vedieť, ako sa dá dosiahnuť vnútorný pokoj za pár minút? Získajte eBook zdarma
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky