Motivačný koučing a terapie / konzultácie  online alebo osobne Malacky 

Máte niekedy v práci chuť strieľať?

Rozčuľuje vás nadriadený či kolega? Máte niekedy v práci kvôli nemu doslova chuť strieľať?

Zapátrajte vo svojom detstve. Zrejme ste takéto pocity zažívali pri niektorých príbuzných. A nie je žiadnou novinkou, že myseľ si z takýchto pocitov vytvorí vzory správania a v dospelosti vám ich ponúka ako jediné správne a do života si ťahá takýchto ľudí. Samozrejme sú na to rôzne terapeutické metódy. Ale dokážete si pomôcť aj sami. Ako?

Úplne jednoducho.V prvom rade pohľadať v detstve toho strýka či brata, ktorého vám kolega zohráva. Už pri tomto uvedomení sa vám v hlave rozsvieti. „Aháááá, veď ten náš obchoďák sa správa presne ako môj brat v puberte! Jejda, veď on má ešte aj mimiku rovnakú!“

Od tejto chvíle ste poskočili o veľký level. Uvedomenie a odhalenie nastraženej pasce. Potom sa stačí pri kontakte s týmto kolegom v mysli pozastaviť, nádych, výdych, aha, môj brat, už je zasa tu, no vitaj…. A len sa pousmiať.

Možný hnev vo vás začne okamžite povoľovať. Nielen preto, lebo odvediete pozornosť k svojmu bratovi, ale hlavne nesadnete na lep zlomyseľnej mysli. Samozrejme to chce tréning, ale po čase si všimnete, že kolega mení správanie. V skutočnosti len vy zmeníte postoj.

Dáte STOP nástrahám programu z detstva. Vy sami. Len cieleným uvedomovaním.

Monika Pišteláková
Jej vášňou je pomáhať ľudom nájsť ich stratenú hodnotu a dôveru vo vlastné schopnosti, a tým ich zbaviť všetkých vzťahových, spoločenských a ďalších závislostí v ich živote. Je osobný kouč a terapeutka, spokojná matka 3 detí, kreatívny človek a slobodná bytosť v jednom. Sprevádza ľudí, ktorí sa rozhodli nájsť samých seba a chcú sa mať úprimne radi. Tých, ktorí sú odhodlaní si svoj život nechať ovládať len svojimi skutočnými pocitmi a želaniami, a tým vytvárať okolo seba láskyplné vzťahy. Viac sa dozviete na >>

Žiaden nový článok vám neunikne!  Zanechajte mi svoj e-mail a budete  informovaný o novinkách na tomto blogu

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů