Motivačný koučing  / konzultácie  Malacky a Bratislava - Dúbravka

Nový rok = nové príležitosti

Začiatkom každého nového roka prekročíme veľkú bránu života, za ktorou nás čaká veľa neznámeho a tajomného. Nastáva ten správny čas, kedy sa pripravujeme na nové výzvy, skúmame nové horizonty a plánujeme uskutočniť niektoré svoje sny.

Dostávame ďalšiu nádhernú možnosť odhaliť svoju silu a vieru v seba. Užívajme si preto život plnými dúškami v každej chvíli a nezabudnime sa tešiť aj z úplných maličkostí, pretože práve z nich sa skladá tá obrovská životná radosť vnútri každého z nás.

Želám vám v tomto novom roku len všetko najlepšie. Verím, že ste jeho bránu otvorili tým správnym kľúčom a čaká vás za ňou plno šťastia, zdravia a úprimnej lásky!

Monika Pišteláková
Jej vášňou je pomáhať ľudom nájsť ich stratenú hodnotu a dôveru vo vlastné schopnosti, a tým ich zbaviť všetkých vzťahových, spoločenských a ďalších závislostí v ich živote. Je osobný kouč a terapeutka, spokojná matka 3 detí, kreatívny človek a slobodná bytosť v jednom. Sprevádza ľudí, ktorí sa rozhodli nájsť samých seba a chcú sa mať úprimne radi. Tých, ktorí sú odhodlaní si svoj život nechať ovládať len svojimi skutočnými pocitmi a želaniami, a tým vytvárať okolo seba láskyplné vzťahy. Viac sa dozviete na >>

Žiaden nový článok vám neunikne!  Zanechajte mi svoj e-mail a budete  informovaný o novinkách na tomto blogu

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Chcete vedieť, ako sa dá dosiahnuť vnútorný pokoj za pár minút? Získajte eBook zdarma
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky